Aktualności

Zarządzanie i administrowanieNieruchomościami


Zarządzanie nieruchomościami to nasza zawodowa pasja... Poniżej poznacie kilka najbardziej aktulanych informacji, ale będziecie też mogli zaczerpnąć fachowej wiedzy z zakresu administrowania nieruchomościami i działań profesjonalnego zarządcy nieruchomości...

Zarządzanie nieruchomościami to nieustająco rozwijająca się branża.

Niemal każdy miesiąc przynosi jakieś nowości - zmiany w prawie, nowe rozwiązania techniczne, nowinki ekologiczne i elektroniczne...

A wszystko to pomaga nam - zarządcy nieruchomości - w usprawnieniu działań na rzecz obsługiwanych przez nas nieruchomości.

Przeczytajcie Państwo poniższe wpisy - może uda Wam się znaleźc coś dla siebie...

"...A,B,C..." NIERUCHOMOŚCI - fachowa wiedza z branży zarzadządzania nieruchomościami podana w przystępny sposób...

Wpisy w kategorii: "Aktualności A...B...C...Nieruchomości "

Wpisy z okresu: "wrzesień 2016"

aktualnosci3

„Czarna owca” w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej

Niestety, w prawie każdym budynku należącym do Wspólnoty Mieszkaniowej, współwłaścicieli nieruchomości czy prywatnych właścicieli kamienic, mieszka lokator, który skutecznie utrudnia lub wręcz uniemożliwia pozostałym mieszkańcom korzystanie nie tylko z części nieruchomości wspólnej, ale też z ich własnych lokali. Zgodnie z przepisami każdy lokal powinien być użytkowany adekwatnie do rodzaju swojego przeznaczenia, jednak często zgłaszane są przypadki nieprawidłowego zachowania niektórych osób w budynku. Co w takim wypadku należy do obowiązków zarządcy nieruchomości, a co we własnym zakresie mogą uczynić sami właściciele?

elektryk

Część wspólna nieruchomości na sprzedaż

Remonty, modernizacje, remonty…. i związane z nimi koszty. Niejednokrotnie są one wysokie i mogą spędzać sen z powiek właścicielom mieszkań.

news_1

Zarząd Wspólnoty zapłaci karę grzywny

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nałożył na każdego z członków Zarządu pewnej Wspólnoty Mieszkaniowej karę grzywny za opieszałość i niewykonanie w wyznaczonym przez Urząd terminie niezbędnych remontów budynku, których konieczność wykonania wynikała z bezpośrednio przeprowadzonych przeglądów ogólnobudowlanych i kominiarskich. Poszczególni członkowie Zarządu WM zostali ukarani mandatem w wysokości po 2 tys. zł każdy.

Archiwum

ZAPRASZAMY DO SPRAWDZANIA NOWYCH WPISÓW

Zarządca nieruchomości "EM-DE" s.c.

Chcesz skorzystać z usług profesjonalisty w branży kompleksowej obsługi nieruchomości? Zgłoś się do nas - jesteśmy właśnie dla Ciebie!

ZAPRASZAMY:

ul. Floriana Stablewskiego 46/3,
60-2013 Poznañ

poniedziałek - piątek

od 07:30 do 15:30

NAPISZ DO NAS:

biuro@em-de.pl

ZADZWOŃ:

+61-864-18-43

Dotknij, aby odblokować