Firma EM-DE

Zarządzanie i administrowanie Nieruchomościami


Jesteśmy obecni na rynku nieruchomości już od 16 lat.Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami, obsługi najmu prywatnych lokali, doradztwa z dziedziny zarządzania nieruchomościami oraz obsługi technicznej, administracyjnej i księgowej nieruchomości.

Zarządzanie nieruchomościami i wspólnotami

Firma EM-DE


Na naszą reputację jako rzetelny zarządca nieruchomości pracujemy już od 16 lat. Oferujemy kompleksowe wsparcie wspólnotom mieszkaniowych oraz prywatnym przedsiębiorcom i właścicielom obiektów. Podejmujemy się także zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Profesjonalna obsługa w połączeniu z bardzo dobrym standardem usług stanowi niewątpliwy atut naszej działalności.

Firma EM-DE z Poznania oferuje zarządzanie i administrowanie nieruchomościami położnymi w całej Polsce. W ramach obowiązków podejmujemy się bieżących kontroli i przeglądów technicznych, napraw bieżących i prac konserwatorskich, sprzątania, obsługi administracyjnej i księgowej, a także planowania celów i sposobów ich realizacji dla zachowania obiektu w stanie niepogorszonym. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Gwarantujemy stały kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielają rzetelnej informacji o realizacji powierzonych zadań i obowiązków. Udzielamy 24 h na dobę pomocy w razie awarii. Zawsze dążymy do jak najszybszego rozwiązania problemów. Outsourcing prowadzony przez profesjonalistów to oszczędność finansów i czasu.

Spółka cywilna „EM-DE” Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami rozpoczęła swoją działalność w roku 2000, więc jesteśmy obecni na rynku nieruchomości już od 16 lat.

Oferujemy Państwu swoje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami, obsługi najmu prywatnych lokali, doradztwa rzeczowo-prawnego z dziedziny zarządzania nieruchomościami oraz obsługi technicznej, administracyjnej i księgowej nieruchomości.

Specjalizujemy się głównie w zleceniach na rzecz nieruchomości o charakterze typowo mieszkalnym, ze szczególnym uwzględnieniem Wspólnot Mieszkaniowych. Zarządzamy jednak również budynkami użyteczności publicznej czy o charakterze komercyjnym. Sprawdź pełną ofertę naszej firmy.

Aktualności EM-DE24hour

Uprzejmie informujemy, że nasze biuro jest czynne od poniedziłku do piątku w godzinach 8:00 - 15:30.

Poniżej podaję dane kontaktowe:

e-mail: biuro@em-de.pl

tel. 618641843, 606953693

ar-306099990

ABSOLUTORIUM DLA ADMINISTARTORA CZY DLA ZARZĄDU

ABSOLUTORIUM DLA ADMINISTARTORA CZY DLA ZARZĄDU

 

               Zgodnie z zapisami Ustawy o własności lokali można wyróżnić trzy sposoby władania nieruchomością wspólną:

- Zarząd wspólnoty mieszkaniowej – jedno lub kilku osobowy organ, składający się wyłącznie z osób fizycznych, wybranych spośród właścicieli lokali lub spoza ich grona; przy czym w przypadku dużej wspólnoty mieszkaniowej (powyżej 7 lokali) ustawa narzuca obowiązek wyłonienia Zarządu

- Zarządca – osoba fizyczna lub prawna, której zarząd nad nieruchomością wspólną powierzono w trybie uchwały spisanej w formie aktu notarialnego w obecności rejenta

- Administrator (zarządca) – osoba fizyczna lub prawna, której powierzono administrowanie częścią wspólną nieruchomości wspólnoty mieszkaniowej na podstawie zwykłej umowy cywilno-prawnej

               Z całą stanowczością należy stwierdzić, że zarządca-administrator nie otrzymuje absolutorium. Skwitowanie w formie absolutorium udzielane jest (albo nie) corocznie rzeczywistemu zarządcy, tzn. albo Zarządowi wspólnoty mieszkaniowej albo zarządcy, któremu zarząd nieruchomością wspólną powierzono w formie aktu notarialnego.

__b_990755_10016367

!!!UWAGA!!! Zmiany w Ustawie o własności lokali !!!UWAGA!!!

 Począwszy od 1 stycznia 2020r. nastąpi istotne obniżenie progu liczby mieszkań, po przekroczeniu którego zmianie ulegną zasady funkcjonowania istniejącej wspólnoty mieszkaniowej. 

money-167735_1920

Kredytowanie wspólnot mieszkaniowych - szanse i ryzyko

Dla większości wspólnot mieszkaniowych niejednokrotnie jedyną szansą wykonania prac modernizacyjnych jest zaciągnięcie kredytu. Taka decyzja jednak zawsze powinna być poprzedzona szczegółową analizą potrzeb danej nieruchomości, ale też  jej możliwości finansowych.

Każdorazowo dużą trudnością w zaciągnięciu kredytu będą zaległości w bieżących opłatach, ponieważ wskutek ich powstania obniża się  zdolność kredytowa wspólnoty.   

Formularz Kontaktowy

*możesz również skorzystać ze szczegółowego formularza zapytań ofertowych (link)

Wiadomość nie została wysłana. Spróbuj ponownie!
Wiadomość została wysłana.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Zarządca nieruchomości "EM-DE" s.c.

Chcesz skorzystać z usług profesjonalisty w branży kompleksowej obsługi nieruchomości? Zgłoś się do nas - jesteśmy właśnie dla Ciebie!

ZAPRASZAMY:

ul. Floriana Stablewskiego 46/3,
60-2013 Poznañ

poniedziałek - piątek

od 07:30 do 15:30

NAPISZ DO NAS:

biuro@em-de.pl

ZADZWOŃ:

+61-864-18-43

Dotknij, aby odblokować