Zarządzanie i administrowanie Nieruchomościami


Zarządzanie nieruchomościami i wspólnotami

Firma EM-DE


Na naszą reputację jako rzetelny zarządca nieruchomości pracujemy już od 16 lat. Oferujemy kompleksowe wsparcie wspólnotom mieszkaniowych oraz prywatnym przedsiębiorcom i właścicielom obiektów. Podejmujemy się także zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Profesjonalna obsługa w połączeniu z bardzo dobrym standardem usług stanowi niewątpliwy atut naszej działalności.

Firma EM-DE z Poznania oferuje zarządzanie i administrowanie nieruchomościami położnymi w całej Polsce. W ramach obowiązków podejmujemy się bieżących kontroli i przeglądów technicznych, napraw bieżących i prac konserwatorskich, sprzątania, obsługi administracyjnej i księgowej, a także planowania celów i sposobów ich realizacji dla zachowania obiektu w stanie niepogorszonym. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Gwarantujemy stały kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielają rzetelnej informacji o realizacji powierzonych zadań i obowiązków. Udzielamy 24 h na dobę pomocy w razie awarii. Zawsze dążymy do jak najszybszego rozwiązania problemów. Outsourcing prowadzony przez profesjonalistów to oszczędność finansów i czasu.

Spółka cywilna „EM-DE” Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami rozpoczęła swoją działalność w roku 2000, więc jesteśmy obecni na rynku nieruchomości już od 16 lat.

Oferujemy Państwu swoje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami, obsługi najmu prywatnych lokali, doradztwa rzeczowo-prawnego z dziedziny zarządzania nieruchomościami oraz obsługi technicznej, administracyjnej i księgowej nieruchomości.

Specjalizujemy się głównie w zleceniach na rzecz nieruchomości o charakterze typowo mieszkalnym, ze szczególnym uwzględnieniem Wspólnot Mieszkaniowych. Zarządzamy jednak również budynkami użyteczności publicznej czy o charakterze komercyjnym. Sprawdź pełną ofertę naszej firmy.

Aktualności EM-DE

UPRZEJMIE PAŃSTWA INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 2 LISTOPADA 2018r. NASZE BIURO BĘDZIE  NIECZYNNE.

WSZELKIE SPRAWY AWARYJNE PROSIMY ZGŁASZAĆ NA NUMER ALARMOWY 606953693.

OD PONIEDZIAŁKU 5 LISTOPADA 2018r. KONTYNUUJEMY PRACĘ W STANDARDOWYCH GODZINACH 07:30 - 15:30.

cv

RODO w zarządzaniu nieruchomością wspólną

              W ostatnim czasie wszystkie środki masowego przekazu bardzo dużo czasu i miejsca poświęcają RODO. Pod tą skrótową nazwą kryje się Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27-04-2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jak więc wynika z powyższego zapisu przedmiotowe rozporządzenie powstało już w 2016 roku i wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej miały ponad 2 lata na przygotowanie się do przestrzegania zawartych w nim przepisów.

aktualnosci3

„Czarna owca” w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej

Niestety, w prawie każdym budynku należącym do Wspólnoty Mieszkaniowej, współwłaścicieli nieruchomości czy prywatnych właścicieli kamienic, mieszka lokator, który skutecznie utrudnia lub wręcz uniemożliwia pozostałym mieszkańcom korzystanie nie tylko z części nieruchomości wspólnej, ale też z ich własnych lokali. Zgodnie z przepisami każdy lokal powinien być użytkowany adekwatnie do rodzaju swojego przeznaczenia, jednak często zgłaszane są przypadki nieprawidłowego zachowania niektórych osób w budynku. Co w takim wypadku należy do obowiązków zarządcy nieruchomości, a co we własnym zakresie mogą uczynić sami właściciele?

elektryk

Część wspólna nieruchomości na sprzedaż

Remonty, modernizacje, remonty…. i związane z nimi koszty. Niejednokrotnie są one wysokie i mogą spędzać sen z powiek właścicielom mieszkań.

Formularz Kontaktowy

*możesz również skorzystać ze szczegółowego formularza zapytań ofertowych (link)

Wiadomość nie została wysłana. Spróbuj ponownie!
Wiadomość została wysłana.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Zarządca nieruchomości "EM-DE" s.c.

Chcesz skorzystać z usług profesjonalisty w branży kompleksowej obsługi nieruchomości? Zgłoś się do nas - jesteśmy właśnie dla Ciebie!

ZAPRASZAMY:

ul. Floriana Stablewskiego 46/3,
60-2013 Poznañ

poniedziałek - piątek

od 07:30 do 15:30

NAPISZ DO NAS:

biuro@em-de.pl

ZADZWOŃ:

+61-864-18-43

Dotknij, aby odblokować