Firma EM-DE

Zarządzanie i administrowanie Nieruchomościami


Jesteśmy obecni na rynku nieruchomości już od 16 lat.Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami, obsługi najmu prywatnych lokali, doradztwa z dziedziny zarządzania nieruchomościami oraz obsługi technicznej, administracyjnej i księgowej nieruchomości.

Zarządzanie nieruchomościami i wspólnotami

Firma EM-DE


Na naszą reputację jako rzetelny zarządca nieruchomości pracujemy już od 16 lat. Oferujemy kompleksowe wsparcie wspólnotom mieszkaniowych oraz prywatnym przedsiębiorcom i właścicielom obiektów. Podejmujemy się także zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi. Profesjonalna obsługa w połączeniu z bardzo dobrym standardem usług stanowi niewątpliwy atut naszej działalności.

Firma EM-DE z Poznania oferuje zarządzanie i administrowanie nieruchomościami położnymi w całej Polsce. W ramach obowiązków podejmujemy się bieżących kontroli i przeglądów technicznych, napraw bieżących i prac konserwatorskich, sprzątania, obsługi administracyjnej i księgowej, a także planowania celów i sposobów ich realizacji dla zachowania obiektu w stanie niepogorszonym. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Gwarantujemy stały kontakt z naszymi specjalistami, którzy udzielają rzetelnej informacji o realizacji powierzonych zadań i obowiązków. Udzielamy 24 h na dobę pomocy w razie awarii. Zawsze dążymy do jak najszybszego rozwiązania problemów. Outsourcing prowadzony przez profesjonalistów to oszczędność finansów i czasu.

Spółka cywilna „EM-DE” Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami rozpoczęła swoją działalność w roku 2000, więc jesteśmy obecni na rynku nieruchomości już od 16 lat.

Oferujemy Państwu swoje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami, obsługi najmu prywatnych lokali, doradztwa rzeczowo-prawnego z dziedziny zarządzania nieruchomościami oraz obsługi technicznej, administracyjnej i księgowej nieruchomości.

Specjalizujemy się głównie w zleceniach na rzecz nieruchomości o charakterze typowo mieszkalnym, ze szczególnym uwzględnieniem Wspólnot Mieszkaniowych. Zarządzamy jednak również budynkami użyteczności publicznej czy o charakterze komercyjnym. Sprawdź pełną ofertę naszej firmy.

Aktualności EM-DE24hour

UPRZEJMIE PAŃSTWA INFORMUJEMY, ŻE W DNIU 26.06.2019r. ZE WZGLĘDU NA PROGNOZOWANE UPAŁY BIURO NASZEJ FIRMY BĘDZIE CZYNNE W GODZINACH 07:30 - 13:30.

POZA GODZINAMI PRACY BIURA WSZELKIE SPRAWY AWARYJNE PROSIMY ZGŁASZAĆ NA ALARMOWY NUMER TELEFONU 606953693.

W KOLEJNYCH DNIACH KONTYNUUJEMY PRACĘ W STANDARDOWYCH GODZINACH 07:30 - 15:30.

money-167735_1920

Kredytowanie wspólnot mieszkaniowych - szanse i ryzyko

Dla większości wspólnot mieszkaniowych niejednokrotnie jedyną szansą wykonania prac modernizacyjnych jest zaciągnięcie kredytu. Taka decyzja jednak zawsze powinna być poprzedzona szczegółową analizą potrzeb danej nieruchomości, ale też  jej możliwości finansowych.

Każdorazowo dużą trudnością w zaciągnięciu kredytu będą zaległości w bieżących opłatach, ponieważ wskutek ich powstania obniża się  zdolność kredytowa wspólnoty.   

slider3

Udziały w nieruchomości wspólnej od nowa

Udział w nieruchomości wspólnej to wyrażona ułamkiem lub procentowo wielkość udziału we współwłasności nieruchomości wspólnej, określona dla każdego samodzielnego lokalu położonego w danej nieruchomości gruntowej bądź lokalowej. Wielkość tę określa się zarówno dla lokali wyodrębnionych jak i samodzielnych lokali niewyodrębnionych, pozostających własnością dotychczasowego właściciela nieruchomości, co ma miejsce przy sukcesywnym wyodrębnianiu kolejnych lokali z danej nieruchomości.

cv

RODO w zarządzaniu nieruchomością wspólną

              W ostatnim czasie wszystkie środki masowego przekazu bardzo dużo czasu i miejsca poświęcają RODO. Pod tą skrótową nazwą kryje się Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27-04-2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Jak więc wynika z powyższego zapisu przedmiotowe rozporządzenie powstało już w 2016 roku i wszystkie kraje członkowskie Unii Europejskiej miały ponad 2 lata na przygotowanie się do przestrzegania zawartych w nim przepisów.

Formularz Kontaktowy

*możesz również skorzystać ze szczegółowego formularza zapytań ofertowych (link)

Wiadomość nie została wysłana. Spróbuj ponownie!
Wiadomość została wysłana.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Wskazany wpis nie istnieje

Zarządca nieruchomości "EM-DE" s.c.

Chcesz skorzystać z usług profesjonalisty w branży kompleksowej obsługi nieruchomości? Zgłoś się do nas - jesteśmy właśnie dla Ciebie!

ZAPRASZAMY:

ul. Floriana Stablewskiego 46/3,
60-2013 Poznañ

poniedziałek - piątek

od 07:30 do 15:30

NAPISZ DO NAS:

biuro@em-de.pl

ZADZWOŃ:

+61-864-18-43

Dotknij, aby odblokować