Kontakt EM-DE

Zarządzanie i administrowanie Nieruchomościami


Zarzadzanie nieruchomościami to nasza codzienna praca. Jesteśmy dla Państwa w trzech odsłonach: stacjonarnie - w biurze, wirtualnie - w internecie i "pod telefonem"...

Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00. Jeśli jednak chcesz się spotkać i porozmawiać na temat obsługi Twojej nieruchomości w innych godzinach - zadzwoń lub napisz do nas.

Zachęcamy do kontaktu.

Jeżeli nie znaleźli Państwo odpowiedzi na pytania zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, ofertowego lub telefonu.

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA!

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Formularz Zapytania Ofertowego

Zapytaj o szczególy oferty!

Wiadomość nie została wysłana. Spróbuj ponownie!
Wiadomość została wysłana.

Dane teleadresowe:

#adres, #formularz, #telefon

„EM-DE” s.c. Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami
Ewa Dykier - Agata Nowak

ul. Stablewskiego 46/3, 60-213 Poznań

SEKRETARIAT:

tel:  61-864-18-43
email: biuro@em-de.pl

DYREKCJA:

Agata Nowak
tel:  606-953-693
tel:  61-864-18-43 wew. 102
email: a.nowak@em-de.pl

ADMINISTRACJA:

Bogumiła Stachowiak

tel: 61-864-18-43 wew. 101
email: b.stachowiak@em-de.pl

Lucyna Kapturska
tel: 61-864-18-43 wew. 106
email: l.kapturska@em-de.pl

Małgorzata Pawlak
tel: 61-864-18-43 wew. 106
email: m.pawlak@em-de.pl

KSIĘGOWOŚĆ:

Krystyna Kaczmarek
tel: 61-864-18-43 wew. 107
email: k.kaczmarek@em-de.pl

DZIAŁ TECHNICZNY:

Sławomira Nowicka
tel: 61-864-18-43 wew. 108
email: s.nowicka@em-de.pl

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Nic prostszego - wyślij nam swoje CV - skontaktujemy sie z Tobą!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator nieruchomości

Specjalista ds księgowej obsługi nieruchomości

Specjalista ds technicznych

CV PROSIMY PRZYSYŁAĆ NA ADRES EMAIL: biuro@em-de.pl

Zapraszamy do kontaktu z Naszą firmą

Zarządca nieruchomości "EM-DE" s.c.

Chcesz skorzystać z usług profesjonalisty w branży kompleksowej obsługi nieruchomości? Zgłoś się do nas - jesteśmy właśnie dla Ciebie!

ZAPRASZAMY:

ul. Floriana Stablewskiego 46/3,
60-2013 Poznañ

NAPISZ DO NAS:

biuro@em-de.pl

ZADZWOŃ:

+61-864-18-43

Dotknij, aby odblokować