Obsługa nieruchomości w Poznaniu


Jesteśmy obecni na rynku nieruchomości już od 16 lat.Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami, obsługi najmu prywatnych lokali, doradztwa z dziedziny zarządzania nieruchomościami oraz obsługi technicznej, administracyjnej i księgowej nieruchomości.

Miło nam Państwa powitać na stronie EM-DE, specjalisty w świadczeniu usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami w Poznaniu. Powierzone zlecenia zawsze realizujemy według najwyższych standardów. Jako zarządca wspólnot mieszkaniowych służymy doradztwem oraz profesjonalną obsługą techniczną i administracyjną, będących pod naszą opieką budynków. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 

Efektywne zarządzanie nieruchomościami Poznań

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rzetelnej wiedzy na temat rynku, zadania wykonujemy sprawnie i efektywnie. Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem nieruchomościami i ich obsługą wykorzystujemy w codziennej pracy. Jesteśmy do dyspozycji dla wspólnot mieszkaniowych, właścicieli z całej Polski, jak i osób, które aktualnie poszukują obiektu do zakupienia. Współpracujemy z najlepszymi i zaufanymi fachowcami do właściwej konserwacji budynku, przeprowadzania remontów i napraw, bieżących przeglądów technicznych oraz specjalistami z zakresu administracji i księgowości.

 

Kompleksowa obsługa nieruchomości

 

Służymy doradztwem i pomocą we wszystkich kwestiach, związanych z opieką nad budynkami. Oferujemy kompleksowe zarządzanie nieruchomościami:

  • komercyjnymi,
  • komunalnymi,
  • rezydencjalnymi,
  • specjalnymi.

 

Firma EM-DE to obecnie zarządca wielu wspólnot mieszkaniowych, reprezentujący interesy ogółu właścicieli. Do obowiązków, wynikających z tej funkcji należą m.in.:

  • przygotowanie zebrań,
  • prowadzenie i kontrolowanie księgowości oraz projektów planu gospodarczego,
  • otworzenie rachunku bankowego i dokonywanie rozliczeń,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych.

 

Obsługa spraw właścicieli nieruchomości obejmuje natomiast wszystkie czynności związane z utrzymaniem należytego stanu obiektu. Dbamy o porządek i czystość części wspólnoty, stałe dostawy energii elektrycznej, wody, gazu, wywóz nieczystości. Prowadzimy książkę obiektu oraz dokumentację techniczną. Zapewniamy odpowiednią konserwację urządzeń, organizujemy potrzebne naprawy oraz przeglądy. Zawsze kontrolujemy koszty i staramy się proponować rozwiązania optymalizujące wydatki oraz bezpieczne użytkowanie budynku. Zapraszamy do współpracy.

Zaufało nam już Wielu klientów

# zostań jednym z nich...

Remont nieruchomości w Poznaniu

Zarządca nieruchomości "EM-DE" s.c.

Chcesz skorzystać z usług profesjonalisty w branży kompleksowej obsługi nieruchomości? Zgłoś się do nas - jesteśmy właśnie dla Ciebie!

ZAPRASZAMY:

ul. Floriana Stablewskiego 46/3,
60-2013 Poznañ

poniedziałek - piątek

od 07:30 do 15:30

NAPISZ DO NAS:

biuro@em-de.pl

ZADZWOŃ:

+61-864-18-43

Dotknij, aby odblokować