Ogłoszenia przetargowe

Zarządzanie i administrowanie Nieruchomościami


Administrowanie nieruchomościami wiąże się przede wszystkim z obsługą budynków pod względem technicznym. To z kolei nakłada na nas - jako zarządcę nieruchomości - obowiązek utrzymania każdej nieruchomości w stanie co najmniej niepogorszonym. My jednak zawsze idziemy o krok dalej - co roku remontujemy, modernizujemy i udoskonalamy budynki znajdujące się pod naszą opieką. Dlatego serdeczenie zapraszamy wykonawców reprezentujących szeroką rozumianą branżę budowlaną i instalacyjną do zapoznania się z poniższymi ogłoszeniami przetargowymi, a w dlaszej kolejności do składania ofert.

Poniżej znajdziecie Państwo aktualne ogłoszenia przetargowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ich szczegółową treścią i do złożenia wypełnionego formularza ofertowego. W każdym ogłoszeniu zamieszczamy dokumenty niezbędne do prawidłowego przygotowania oferty oraz dane kontaktowe osoby odpowiedzialnej za zadanie ze strony zarządcy nieruchomości. 

Zachęcamy do składania ofert - szukamy właśnie Ciebie!

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentacją projektową do złożenia oferty na remont nawierzchni podwórza w  budynku Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Zeylanda 10 w Poznaniu.

Poniżj znajdziecie Państwo niezbędne dokumenty.

Zapytanie ofertowe

Formularz ofertowy

Mapka

Wzór umowy

Zarządca nieruchomości "EM-DE" s.c.

Chcesz skorzystać z usług profesjonalisty w branży kompleksowej obsługi nieruchomości? Zgłoś się do nas - jesteśmy właśnie dla Ciebie!

ZAPRASZAMY:

ul. Floriana Stablewskiego 46/3,
60-2013 Poznañ

poniedziałek - piątek

od 07:30 do 15:30

NAPISZ DO NAS:

biuro@em-de.pl

ZADZWOŃ:

+61-864-18-43

Dotknij, aby odblokować